Головна
Про проект
Бібліографія
УДФ
Оцифровка аудіо
Регіони
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Публікації
Теорія
Контакти
Терещенко М.А. - Канівський район
Дейнеженко А.Н. - Чигиринський район
Коваленко О.Г. - Чигиринський район
Кривоногова О.О. - Золотоніський район
Новик О.І. - Золотоніський район
Руденко А.П. - Канівський район
Панченко Ю.П. - Канівський район
Слободянюк Г.М. - Золотоніський район
Соловей В.П. - Онопріївка, Тальнівський район, Черкаська область
Голик Г.А. - Неморож, Звенигородський район, Черкаська область
Савченко К.Р. - Катеринопільський район
Удовиченко М.А. - Драбівський район
Кучеренко М.І. - Канівський район
Яворина Є.С. - Чигиринський район
Глушко Г.Я. - Канівський район
Рикань Л.Г. - Корсунь-Шевченівський район
Медуха Т.О. - Шполянський район
Бут О.І. - Чорнобаївський район
Брикун Г.М. - Золотоніський район
Зайва О.О. - Тальнівський район
Клименко М.М. - Маньківський район
Боровик М.О. - Кононівка, Драбівський район, Черкаська область
Галат О.Ю. - Золотоніський район
Єрмаченко О.Н. - Монастирищенський район
Крайнюк Г.Ю. - Маньківський район
Крикун М.М. - Драбівський район
Полянська П.Д. - Золотоніський район
Боліла О.А. - Драбівський район
Вареник А.К. - Тальнівський район
Бевз Я.М. - Шполянський район
Дорофій П.І. - Домантове, Золотоніський район, Черкаська область
Костенко О.А. - Корсунь-Шевченівський район
Литвиненко О.П. - Золотоніський район
Скакун Т.І. - Чорнобаївський район
Дзьоба Я.З. - Маньківський район
Сіра Х.Т. - Золотоніський район
Каланчик Г.І. - Чорнобаївський район
Махлай Н.П. - Черкаський район
Рибак Н.Т. - Монастирищенський район
Черкаська область
Тальнівський район, Черкаська область
Вареник А.К. – Тальнівський район
Канівський район, Черкаська область
Глушко Г.Я. – Канівський район
Маньківський район, Черкаська область
Клименко М.М. – Маньківський район
Черкаська область, Чигиринський район
Коваленко О.Г. – Чигиринський район
Черкаська область, Черкаський район
Махлай Н.П. – Черкаський район
Драбівський район, Черкаська область
Крикун М.М. – Драбівський район
Черкаська область, Чорнобаївський район
Бут О.І. – Чорнобаївський район
Золотоніський район, Черкаська область
Литвиненко О.П. – Золотоніський район
Канівський район, Черкаська область
Кучеренко М.І. – Канівський район
Черкаська область, Чорнобаївський район
Скакун Т.І. – Чорнобаївський район
Золотоніський район, Черкаська область
Новик О.І. – Золотоніський район
Золотоніський район, Черкаська область
Галат О.Ю. – Золотоніський район
Черкаська область, Шполянський район
Бевз Я.М. – Шполянський район
Черкаська область, Шполянський район
Медуха Т.О. – Шполянський район
Тальнівський район, Черкаська область
Зайва О.О. – Тальнівський район
Страница 3 з 4
1
2
3
4