Головна
Про проект
Бібліографія
УДФ
Оцифровка аудіо
Регіони
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Публікації
Теорія
Контакти
Олексовський М.І. - Дрогобицький район
Гаврилюк Р.В. - Дрогобицький район
Лавкулич І.Ю. - Сколівський район
Вигодованець Н.С. - Сколівський район
Бішко Г.І. - Жовківський район
Кошовська А.С. - Жовківський район
Кошовський Г.М. - Жовківський район
Наконечна Г.Г. - Жидачівський район
Наконечна Р.К. - Сулятичі, Жидачівський район, Львівська область
Васильків Р.М. - Миколаївський район
Підкович В.М. - Миколаївський район
Довган М.І. - Славське, Сколівський район, Львівська область
Яцикович Ю.О. - Сколівський район
Паленичка М. - Сколівський район
Михайлович В.Г. - Сколівський район
Лесев Г.С. - Дрогобицький район
Бечкал М.І. - Дрогобицький район
Фарина Г.С. - Радехівський район
Блисьців А.П. - Сколівський район
Блисьців І.В. - Сколівський район
Сохап Г.І. - Жидачівський район
Сохап С.М. - Жидачівський район
Лаба І.М. - Підгайчики, Золочівський район, Львівська область
Босов В.Ф. - Золочівський район
Будзінський М.А. - Перегноїв, Золочівський район, Львівська область
Кацідан І.М. - Сколівський район
Дуб К.М. - Сколівський район
Дуб П.М. - Сколівський район
Волос Г.М. - Сколівський район
Лопатин Г.Л. - Нижня Рожанка, Сколівський район, Львівська область
Михайленко Г.Д. - Турківський район
Їжик Й.П. - Турківський район
Блистов П.П. - Турківський район
Щербій А.І. - Жидачівський район
Паламар Д.М. - Жидачівський район
Любезна А.С. - Жидачівський район
Комарницька Ю.М. - Лопушанка-Хомина, Старосамбірський район, Львівська область
Піта Ю.Г. - Лопушанка-Хомина, Старосамбірський район, Львівська область
Паньків Ю.М. - Коростів, Сколівський район, Львівська область
Жалівчів А.Л. - Сколівський район
Ліщинська К.І. - Городоцький район
Запомічна З.І. - Городоцький район
Пелех Н.І. - Городоцький район
Грицик М.М. - Сколівський район
Грицик М.В. - Сколівський район
Бугай Г.Ф. - Сколівський район
Дацишин Й.А. - Сокальський район
Кот Є.Є. - Сокальський район
Волоско А.П. - Сокальський район
Кулик В.М. - Стрийський район
Федишин П.П. - Стрийський район
Кропивницька М.М. - Дрогобицький район
Палчинська П.І. - Завадів, Яворівський район, Львівська область
Гелета Г.І. - Яворівський район
Береза І.В. - Сколівський район
Палько М.І. - Жупани, Сколівський район, Львівська область
Гобрей Д.К. - Жукотин, Турківський район, Львівська область
Грабовський П.Ф. - Стрийський район
Семків П.Ф. - Львівська область, Стрийський район, Гребенів
Павлишинець П.Ф. - Сколівський район
Середич Ю.В. - Турківський район
Іванюк Є.Ф. - Турківський район
Іванюк З.К. - Турківський район
Зелінка А.М. - Верхня Яблунька, Турківський район, Львівська область
Шукост Є.Л. - Турківський район
Семков П.М. - Турківський район
Шкробак М.Г. - Турківський район
Січак В.А. - Верхня Яблунька, Турківський район
Саман М.І. - Верхня Яблунька, Турківський район, Львівська область
Луцак М.П. - Велика Лінина, Старосамбірський район, Львівська область
Луцак К.П. - Старосамбірський район
Телип К.І. - Старосамбірський район
Волошин П.М. - Мостиський район
Гниря М.Л. - Мостиський район
Буцик К.М. - Мостиський район
Буцик М.Т. - Мостиський район
Шигінська М.С. - Мостиський район
Гладкий І.А. - Мостиський район
Шира В.І. - Перемишлянський район
Дільний Ф.І. - Перемишлянський район
Матяк К.Й. - Перемишлянський район
Платко М. - Самбірський район
Львівська область
Жидачівський район, Львівська область
Сохап Г.І. – Жидачівський район
Львівська область, Сколівський район
Грицик М.М. – Сколівський район
Львівська область, Сколівський район
Яцикович Ю.О. – Сколівський район
Львівська область, Турківський район
Шкробак М.Г. – Турківський район
Львівська область, Яворівський район
Гелета Г.І. – Яворівський район
Львівська область, Сколівський район
Блисьців А.П. – Сколівський район
Жидачівський район, Львівська область
Любезна А.С. – Жидачівський район
Городоцький район, Львівська область
Пелех Н.І. – Городоцький район
Львівська область, Мостиський район
Шигінська М.С. – Мостиський район
Львівська область, Сколівський район
Волос Г.М. – Сколівський район
Львівська область, Мостиський район
Гниря М.Л. – Мостиський район
Львівська область, Сколівський район
Михайлович В.Г. – Сколівський район
Львівська область, Турківський район
Їжик Й.П. – Турківський район
Жидачівський район, Львівська область
Щербій А.І. – Жидачівський район
Львівська область, Мостиський район
Волошин П.М. – Мостиський район
Страница 6 з 7
1
2
3
4
5
6
7